Jakie śruby ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dancjusz
    Classic
    • 2014
    • 8

    Jakie śruby ?

    sazad, To jak tak dobrze znasz tych z Wejherowa to myślę że nie powinno być problemu z tym żeby sprawdzili informacje techniczne skody. Tam o ile dobrze pamiętam była pewna informacja dotycząca tylnych zacisków hamulcowych chyba Lucasa, do końca nie pamiętam o co w tym chodzilo, ale kiedyś rzuciło mi się w oczy i pamiętam że coś było. Piszczały, zużywały kolocki albo cos... Sprawdź, nie zaszkodzi.

    Pozdrawiam MArcin
  • cookiecrizp
    Ambiente
    • 2012
    • 119

    #2
    Jakie śruby ?

    Czy ktoś mógłby podać jakie śruby powinny znaleźć się między pomiędzy kolektorem wydechowym a turbiną ? To są te trzy śruby - co jakiś czas - kilka tys. km odkręcają się i trzeba je dokręcać, nie moge znalezc nigdzie oznaczenia tych srub - Albo bym je wymienil na nowe chyba ze jakies podkladki sprezynujace ? Macie jakies pomysly?

    silnik : 1.8T 20V AUQ
    Marcin
    RS

    Komentarz

    • Ceed1
      Rider
      • 2012
      • 461

      #3
      Mój pomysł taki, że najpierw znajdź przyczynę powtarzającej się usterki a dopiero później przykręć te śruby raz ale na stałe. To co robisz teraz jest bez sensu.

      Komentarz

      • cookiecrizp
        Ambiente
        • 2012
        • 119

        #4
        Dobra znalazlem :
        Kod śruby 0 58 145 540 - M10X50
        Kod podkładki 0 58 145 791

        U mnie nie ma podkładek a wychodzi na to ze powinny byc standardowo. Zamontuje jak znajde gdzies i zobacze czy cos to zmieni

        a odkrecaja sie od temperatury ktora tam panuje nie majac podkladek sprezynowych poprosru sie luzuja widzialem na necie ze nie jestem jedyny z takim problemem. U niektorych pomagaja podkladki u innych nowe sruby inni nmusza jeszcze kombinowac inne opcje zobaczymy jak bedzie u mnie
        Marcin
        RS

        Komentarz

        Pracuję...